Еве начини како да ги искоритите теглите во домаќинството (ВИДЕО)

Еве начини како да ги искоритите теглите во домаќинството (ВИДЕО)

Овие трикови ќе ви ја олеснат работата во домаќинството!

Теглите не се наменети само за зимница или за чување кафе или шеќер.

Во нив можете да направите утринско смути или од нив можете да направите корисно ренде за сирење или јајца.

Ако имате стари тегли и не знаете што со нив, ви предлагаме да го поглендете ОВА ВИДЕО!

Повеќе на Готви.мк:

Посно: Палачинки без зејтин

Палачинки за 3 минути

Палачинки со мед и ореви

Американски палачинки по врвен, а едноставен рецепт

Палачинки на кои не можете да им одолеете

Џиновска блага палачинка

singlepost_text