ВИКЕНД ДЕЛИКАТЕС: Мусака од сланина и кашкавал

ВИКЕНД ДЕЛИКАТЕС: Мусака од сланина и кашкавал

Направете супер мусака со сланина и кашкавал. Кашкавалот се тегне и топи,вкусот феноменален.

Повеќе на Готви.мк:

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

singlepost_text