Мини пити готови за миг – видео рецепт кој го освои светот

Мини пити готови за миг – видео рецепт кој го освои светот

Ви требаат тесто, мелено месо, јајца, лебни трошки и зачини, за да направите супер питички.Ова е рецептот и начинот на подготовка:

Повеќе на Готви.мк:

Дресинг за Шеф салата

Таљатели со зеленчук

Домашен рецепт со кој повеќе нема ни да помислите на цвекло од тегла

Релаксирајте се: Чај кој ги опушта мислите и мускулите

Смути на денот: Моркови во чаша

Чајот од шипка како лек

Пржена банана

Pad Thai со пилешко

Еве што научивме на часовите по готвење со Фичо

singlepost_text