ХИТ РЕЦЕПТ НА МЕСЕЦОТ: Заборавете на похован кромид и зденки – поховани компири

ХИТ РЕЦЕПТ НА МЕСЕЦОТ: Заборавете на похован кромид и зденки – поховани компири

Сите обожаваме поховани тиквички, кромид, зденки, маслинки, но ова е сосема нов деликатес од кој застанува здивот.Совршено мезе за со пиво и за пријатели, направете поховани компири.

Повеќе на Готви.мк:

Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата

ВИДЕО: Рецепт за домашна чоколадна торта од која застанува здивот

Најдобар рецепт за домашен чизкејк тука

Вистинска уметност: Рецепт за солена торта тука

Повеќе рецепти за десерти тука

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

singlepost_text