Гостите ќе ви ја бараат тајната: Трик од кој цела куќа ќе мириса на рај

Гостите ќе ви ја бараат тајната: Трик од кој цела куќа ќе мириса на рај

Ако сакате вашата куќа убаво да мириса и сите да ви завидуваат на аромата, ви нудиме супер трик.Верувајте сите ќе се прашуваат која е вашата тајна.

 

Состојки:

  • 4 лажици сода
  • 2 капки масло од лаванда
  • 3 шолји вода

 

 

Подготовка:

  1. Се се меша и се става во пумпа за шприцање.
  2. Шприцнете и домот ќе блеска.

Повеќе на Готви.мк:

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

 

singlepost_text