ВИДЕО РЕЦЕПТ: Дали ова е најдобриот начин за правење палачинки?!

ВИДЕО РЕЦЕПТ: Дали ова е најдобриот начин за правење палачинки?!

Сите сакаме палачинки, тоа е сигурно.

Многумина имаат свој добро испробан рецепт кој со години го користат, но тоа не значи дека не треба да испробаат нешто ново.

Рецептот, всушнст, се однесува на американски палачинки, но изгледа навистина вкусно.

Погледнете:

Повеќе на Готви.мк:

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса