СУПЕР ЕФИКАСНО РЕШЕНИЕ: Еве како да не ви смрди домот на цигари

СУПЕР ЕФИКАСНО РЕШЕНИЕ: Еве како да не ви смрди домот на цигари

Ако сте пушачи или имате пушачи во домот, ова е супер ефикасно решение како да не ви мирисаат просториите.Се што ви треба е само една нешто од кујната, а тоа е јаболков оцет.

Сипете малку јаболков оцет по ќошевите на просторијата и секако проветрувајте.

Лошиот мирис ќе стане минато.

Повеќе на Готви.мк:

Преслатко: Реакција на бебиња кога за прв пат пробуваат сладолед (видео)

Оставете ги децата да си играат во трева – Има евтин рецепт кој ги вади флеките

ВИДЕО: Вистинска „магија“ со која ќе ги воодушевите децата – ви треба лубеница

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи

Флеки од мастило или тонер – Потребна ви е само 1 намирница и ќе ги извадите

singlepost_text