Ако сте уморни од работа, ова е за вас: Излупете компир за секунда

Ако сте уморни од работа, ова е за вас: Излупете компир за секунда

Ова е супер трик како да излупите компири за секунда.Ако ви се пријадоа компирчиња, а немате многу време за подготовка, ова е совршено за вас.

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Senigallia – Хотел, бар и ресторан кој стана уште едно обележје на Скопје

Дохранување на вашето бебе – Прочитајте искуство и совети од родители

Грижете се за здравјето на бебето: Еве што треба да јадат трудниците

ФОТО: Еве како ќе се вика петтото дете на Џејми Оливер

ФОТО: Џејми Оливер е татко за пример

Зошто се прават мекици и зошто мајките не се присутни?

Северина држи диета кога е бремена – Еве која

singlepost_text