Rear view of a young man holding his back in pain, isolated on white background, monochrome photo with red as a symbol for the hardening

Природен лек за болки во кичмата – 100% ефикасен

 Ако имате болки во кичмата, тогаш овој природен лек ќе ви помогне.

Состојки:

  • 10 чешниња лук
  • масло
  • крпа

Подготовка:

  1. Лукот се пржи во малку масло, па се става на болното место со крпа околу три часа.
  2. Терапијата правете ја неколку дена.

Повеќе на Готви.мк:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Белите патики ќе бидат како нови – Еве како едноставно да ги исчистите

БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта

Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот

Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги за миг

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи