Тава за десетка: Леб, кашкавал и јајце и излегува специјалитет

Тава за десетка: Леб, кашкавал и јајце и излегува специјалитет

Брзо и лесно направете деликатес со леб, сланина, кашкавал и јајца.Видеото ќе ви ја покаже постапката која е повеќе од едноставна:

 

Повеќе на Готви.мк:

Храна која задолжително треба да ја консумираат пушачите

Зошто не смеете да запалите цигара веднаш по јадењето?

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

singlepost_text