ДЕЛИКАТЕС: Пита од потпечени макарони

ДЕЛИКАТЕС: Пита од потпечени макарони

Направете запечени макарони од кои ќе излезе повеќе од специјалитет.

Видеото е објавено на Бабина Кујна.

Повеќе на Готви.мк:

Ултра брзи пица мафини

Вегетаријанска пица

Пица а ла Бица

Домашна пица

Домашна пица капричиоза

Посно и вкусно: Фурнарини за 1 минута