НЕМА ДА ВЕРУВАТЕ: Пица од пржени компири

НЕМА ДА ВЕРУВАТЕ: Пица од пржени компири

Нема да верувате но може да се направи пица и од пржени компирчиња.

Со тоа, двата омилени вкуса се спојуваат во едно.

Се што треба да направите е да го погледнете видеото.

 

Повеќе на Готви.Мк:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

singlepost_text