ВИДЕО: Јајцето го стави на пламен – го доби ова

ВИДЕО: Јајцето го стави на пламен – го доби ова

Овој експеримент веднаш ќе го засакате откако ќе ја погледнете снимката која трае една минута. Станува збор како да направите сребрено јајце.
Погледнете во продолжение…

Повеќе на Готви.мк:

Рецепт за вистински пица деликатес

Летен појадок кој ќе го правите секој ден

Полнети печурки – лесен рецепт кој сите ќе ви го бараат

Палачинки за гурмани

Одлична комбинација: Таљатели со сланина, лук и босилек

singlepost_text