ВИДЕО РЕЦЕПТ: Полнети копани

ВИДЕО РЕЦЕПТ: Полнети копани

Ориз и пилешко се совршена комбинација, но сигурно не сте се сетиле на ова. Ви требаат ориз и копанчиња и неколку сосеви за супер полнети копани.Подготовката погледнете ја во следното видео:

 

Fried Rice Stuffed Chicken Wings! Are you KIDDING me! 100% yes. 👌🏼 #ahungrylife 📽: @cookat__

A video posted by #ahungrylife (@ahungrylife) on

Повеќе на Готви.мк:

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

ВИДЕО: Драјв маркет – погледнете како ќе изгледа маркетот на иднината

singlepost_text