Декорирајте ја храната во знакот на „Денот на вљубените”

Декорирајте ја храната во знакот на „Денот на вљубените”

Ако го славите Валентајн и сакате да ја одбележите љубовта со саканиот, ви нудиме супер идеја за декорација на храната, како и собата.https://www.youtube.com/watch?v=znyLfS5-S8g

Повеќе на Готви.мк:

Зеленчукова супа

Крем супа од моркови

Телешка супа со куркума и брокула

Мисиркина супа со јајце

Пролетна супа

Јагнешка чорба по традиционален рецепт

Крем чорба од тиква и компири

singlepost_text