Од кујната на баба: Фантастичен рецепт за проја

Од кујната на баба: Фантастичен рецепт за проја

На каналот на Бабина Кујна на Јутјуб се појави супер вкусен рецепт за проја. Направете ја и вие, рецептот е прсти да излижеш.Се што ви треба и начинот на подготовка се прикажани во видеото:

 

Повеќе на Готви.мк:

Едноставен трик со кој ќе ги избркате мувите од вашиот двор и балкон

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

singlepost_text