ВИДЕО: Еве со кого руча актерката од сериите на Сител – ќе ви го стопли срцето

ВИДЕО: Еве со кого руча актерката од сериите на Сител – ќе ви го стопли срцето

Drugar i ja ručamo 😍

A video posted by Brankica Sebastijanovic (@sebastijanovicbrankica) on

Нема да верувате со кого руча убавата Бранкица Себастијановиќ од хит сериите на Сител. Таа и едно врапче, ова видео ги освои социјалните мрежи.

Повеќе на Готви.мк:

Царот на овошните сокови: Зошто треба да пиете сок од јаболка?

ВИДЕО: Рецепт за домашна чоколадна торта од која застанува здивот

Најдобар рецепт за домашен чизкејк тука

Вистинска уметност: Рецепт за солена торта тука

Повеќе рецепти за десерти тука

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

singlepost_text