ВИДЕО: Емина се пофали како му готви на семејството

ВИДЕО: Емина се пофали како му готви на семејството

For Yaman and Yavuz 😋 #eminacooking #hobby

A video posted by EMINA JAHOVIC SANDAL ✨ (@eminajahovic) on

Познатата пејачка Емина на социјалните мрежи се пофали како им готви на своите дечиња и сопругот.

Повеќе на Готви.мк:

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Чајот од шипка како лек

БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта

Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот

Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги за миг

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи

singlepost_text