ВИДЕО:  Рецепт за пица која не се пече

ВИДЕО:  Рецепт за пица која не се пече

Готова е за неколку минути, се прави тесто, се ставаат намирници по желба, и се става смесата во тавче. Нема печење, а е превкусна, еве како да ја направите оваа пица:https://www.youtube.com/watch?v=rl1_NEm9el0

Повеќе на Готви.мк:

Зеленчукова супа

Крем супа од моркови

Телешка супа со куркума и брокула

Мисиркина супа со јајце

Пролетна супа

Јагнешка чорба по традиционален рецепт

Крем чорба од тиква и компири

Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги за миг

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи

Царот на овошните сокови: Зошто треба да пиете сок од јаболка?

ВИДЕО: Рецепт за домашна чоколадна торта од која застанува здивот

singlepost_text