ВКУСНО: Мини пити за кои не треба да месите тесто – превкусно

ВКУСНО: Мини пити за кои не треба да месите тесто – превкусно

 Пресече лебчиња, ги наполни со сланина, па стави смеса од јајца и спанаќ. Ова се неверојатни мини питички.

 

Повеќе на Готви.мк:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Белите патики ќе бидат како нови – Еве како едноставно да ги исчистите

БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта

Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот

Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги за миг

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи

Флеки од мастило или тонер – Потребна ви е само 1 намирница и ќе ги извадите

singlepost_text