ВИДЕО: Вака Сека се снаоѓа во кујна

ВИДЕО: Вака Сека се снаоѓа во кујна

Сека уште еднаш покажа дека палачинките и се омилена храна, а таа јаде само протеински. Вака го почнува денот фолкерката.

Повеќе на Готви.мк:

Вистински пица деликатес

Ултра брзи пица мафини

Вегетаријанска пица

Пица а ла Бица

Домашна пица

Домашна пица капричиоза

Посно и вкусно: Фурнарини за 1 минута