ВИДЕО: Нареди 66.000 чаши вода – погледнете што доби, ќе се наежите

ВИДЕО: Нареди 66.000 чаши вода – погледнете што доби, ќе се наежите

Ова видео покажува колку е голема човековата креативност. Ова момче нареди 66.000 чаши со вода, а кога ја одзумира камерата го доби ова…ќе се наежите од оваа убавина…

Повеќе на Готви.мк:

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

ВИДЕО: Драјв маркет – погледнете како ќе изгледа маркетот на иднината

singlepost_text