Најголема мебел акција во салоните на Југоекспорт Стил

Најголема мебел акција во салоните на Југоекспорт Стил

Февруари – месец на попуст во салоните на Југоекспорт Стил. Како што најавуваат од компанијата, ова е најголемата мебел акција досега.

Листата на артикли на промоција можете да ја погледнете на овој линк: http://www.jugoexportstil.com.mk/Home/Promotions

Повеќе информации за акцијата погледнете во ова видео:

Југоекспорт Стил има изложбен салон во ГТЦ Скопје, мебел Центар на излезот од Скопје наспроти хотел Белви, како и салони во Струмица и Кавадарци. За повеќе информации прочитајте тука: http://www.jugoexportstil.com.mk/Home/Contact

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

ВИДЕО рецепт: Чоколадна бисквит торта која не се пече

Неговото височество: Топло – ладен колач

ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече

Брз колач со јаболка

Трилече – неверојатно вкусен домашен специјалитет

Најдобар рецепт за домашен чизкејк

Чоко кокос коцки