Еве како да направите фил за палачинки на 4 начини (ВИДЕО)

Еве како да направите фил за палачинки на 4 начини (ВИДЕО)

Ви предлагаме 4 филови за секогаш омилените палачинки!

На сите млади домаќинки и почетници во кујна, советите за подготовка на палачинки сигурно добро ќе им дојдат.
Кога еднаш ќе ја совладате основата на рецептот, можете да ја надополнувате по вкус.

Ако се одлучите за слатки палачинки, кој е вашиот фаворит? Палачинки полнети со џем, мармалад, крем или овошје?

Во видеото во продолжение можете да погледнете неколку предлози и за кој и да се одлучите, сигурно нема да останете рамнодушни!

Повеќе на Готви.мк:

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

singlepost_text