ВИДЕО: Нареди банани во огноотпорен сад – не постои полесна торта

ВИДЕО: Нареди банани во огноотпорен сад – не постои полесна торта

Нареди неколку банани во огноотпорен сад, стави крем и додаде јагоди. Со оглед на тоа што сега не е сезона на јагоди, може да додадете овошје по избор.Погледнете ја најбрзата торта:

 

Повеќе на Готви.мк:

Оставете ги децата да си играат во трева – Има евтин рецепт кој ги вади флеките

Чини само 1 денар – Рецепт со кој ќе ги освежите боите на алиштата

Ви смрдат патиките? Еве кои лекови ги предлагаат читателите

Кулинарски трик – Употребете ја оваа намирница и маслото нема да ви загорува при пржење

Едноставен трик со кој ќе ги избркате мувите од вашиот двор и балкон

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

10 „убијци“ на вишокот калории

 

singlepost_text