Палачинка колачиња: Само што ќе ги видите веднаш ќе ги направите

Палачинка колачиња: Само што ќе ги видите веднаш ќе ги направите

Ако сакате нешто ново и убаво, а со проверен квалитет и вкус, ви нудиме палачинка колачиња.

Направете смеса за палачинки, ставете ја во калапи и наполнете со нутела или било кој друг крем кој го обожавате.

Ова е резултатот:

Повеќе на Готви.мк:

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

ВИДЕО: Брз рецепт за некалоричен сладолед

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

 

singlepost_text