ВИДЕО: Направи мусака со чипс – ова е ВРВЕН деликатес

ВИДЕО: Направи мусака со чипс – ова е ВРВЕН деликатес

Зема чипс, испржи месо, се нареди во тава и доби нешто генијално. Вака се прави деликатес!

 

 

Nachos Lasagna! Delicious! vc: @twisted_food  Snapchat : foodyfetish

A video posted by @foodyfetish on

Повеќе на Готви.мк:

Флеки од мастило или тонер – Потребна ви е само 1 намирница и ќе ги извадите

БЕСПЛАТНО: Домашни средства за чистење флеки и перење на облека

Оставете ги децата да си играат во трева – Има евтин рецепт кој ги вади флеките

Чини само 1 денар – Рецепт со кој ќе ги освежите боите на алиштата

Ви смрдат патиките? Еве кои лекови ги предлагаат читателите

Кулинарски трик – Употребете ја оваа намирница и маслото нема да ви загорува при пржење

Едноставен трик со кој ќе ги избркате мувите од вашиот двор и балкон

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

singlepost_text