Временска за цел февруари – Пресврт со температурите

Временска за цел февруари – Пресврт со температурите

По снегот и рекордно ниските температури овој месец. како и претходниот, во Февруари ќе имаме од се по нешто. Во одредени денови ќе биде кочан, со ниски утрински температури и снег, а други денови ќе има сонце и температурите ќе бидат до 12 степени, што е невообичаено за овој период од годината.Ова е временската за цел месец:

Повеќе на Готви.мк:

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

ВИДЕО: Драјв маркет – погледнете како ќе изгледа маркетот на иднината

 

singlepost_text