ВИДЕО ДЕСЕРТ: Едноставни колачиња за зимата – одлични за со чај

ВИДЕО ДЕСЕРТ: Едноставни колачиња за зимата – одлични за со чај

Со неколку состојки ќе направите десерт од соништата во кујната.Смесата се става во калапи за мафини и се добива деликатес:

 

 

 

Повеќе на Готви.мк:

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

ВИДЕО: Драјв маркет – погледнете како ќе изгледа маркетот на иднината

ВИДЕО: Рецепт за леб кој не се меси

Тазе домашен леб

Полнет запечен леб

singlepost_text