ВИДЕО: Беквалац се пофали со мафини – фановите и се смеат

ВИДЕО: Беквалац се пофали со мафини – фановите и се смеат

Moji prvi mafini🍰🍫🍩🍮😂..💪🏡…

A video posted by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Убавата пејачка Наташа Беквалац се пофали на социјалните мрежи со своите први мафини. Пејачката се почесто објавува фотки од кујната што докажува дека брачниот живот дефинитивно и годи.

Сепак, фановите се пошегуваа со ена дека мафините повеќе личат на погача.

Повеќе на Готви.мк:

Баклава со вишни

Трилече – неверојатно вкусен домашен специјалитет

Неодоливо вкусна: Домашна торта со јагоди

„Катица“ торта

Возможно е – еве како да направиш торта за 10 минути

ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече

За секоја прослава – Тигар торта

 

singlepost_text