ВИДЕО: Сека е најзгодна мајка на естрадата – покажа како се храни

ВИДЕО: Сека е најзгодна мајка на естрадата – покажа како се храни

Сека брзо ги зимна килограмите по породувањето, а на Инстаграм покажа и како се храни.

Повеќе на Готви.мк:

ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече

ВИДЕО рецепт: Чоколадна бисквит торта која не се пече

За секоја прослава – Тигар торта

ВИДЕО: Рецепт за домашна чоколадна торта од која застанува здивот

Вистинска уметност: Рецепт за солена торта

Црно бела торта

Песок торта

singlepost_text