ФОТО: Погледнете со какво задоволство се почасти Лила Филиповска

ФОТО: Погледнете со какво задоволство се почасти Лила Филиповска

Лила Филиповска води здрав живот, внимава на исхраната и многу вежба.Погледнете со какво слатко задоволство се почасти убавата водителка на квизот на Сител, Се или нешто.

Повеќе на Готви.мк:

  1. ВИДЕО: Мафини со сирење готови за 10 минути
  2. Чоколадни мафини
  3. Капкејк мафини
  4. Ултра брзи пица мафини
  5. Мафини од банани
  6. Брзи овесни мафини
  7. ВИДЕО: Мафин рози од јаболко
  8. Мафини со 5 семиња
  9. ВИДЕО: Како да направите солени мафини за 3 минути