Меланија Трамп е секс бомба – откри како ја одржува линијата

Меланија Трамп е секс бомба – откри како ја одржува линијата

Пред претседателската кампања на Доналд Трамп, неговата сопруга Меланија Трамп ретко се појавуваше на јавни настани и не даваше интервјуа на медиумите. Токму затоа нејзиниот профил во магазинот ГК предизвика голем интерес кај сите.
Меланија дала ексклузивно интервју за магазинот, а за потребите на приказната се разговарало и со нејзините пријатели и познаници кои го дале првиот увид во сејкодневието на првата дама на САД. Посебно е интересен делот во кој го опишуваат нејзиниот фитнес и бјути режим и 3 тајни за добриот изглед на Меланија за кои досега не се знаеше.
1.Одење со тегови на зглобовите
Теговите кои може да се распоредат по целото тело, класичното одење го претвараат во квалитетна физичка активност и во исто време овозможуваат јакнење и обликување на мускулите.
2.Седум овошја дневно
Не е тајна дека овошјето е важен дел од секоја диета и дека без него нема добро здравје, а Меланија го конзумира секој ден.
3.Хидратација на кожата
Овој неизбежен дел од негата на повеќето жени, важен и е и на првата дама на САД.

Повеќе на Готви.мк:

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

ВИДЕО: Брз рецепт за некалоричен сладолед

singlepost_text