Земете го рендето во рака: Јадете го ова за вечера три дена и ќе се изненадите

Земете го рендето во рака: Јадете го ова за вечера три дена и ќе се изненадите

Ако сакате да бидете фит и да се храните здраво, ви нудиме да го земете рендето во рака и да го јадете три вечери неколку часа пред легнување.

Ви требат зелка, цвекло, морков, сок од лимон и маслиново масло од кои ќе направите мешана салата.

Се се ренда и се става во сад, се прелива со сокот од лимон и маслото.

Овој оброк ќе ви ја замени вечерата. Секако бидете и физички активни.

Повеќе на Готви.мк:

Оставете ги децата да си играат во трева – Има евтин рецепт кој ги вади флеките

Чини само 1 денар – Рецепт со кој ќе ги освежите боите на алиштата

Ви смрдат патиките? Еве кои лекови ги предлагаат читателите

Кулинарски трик – Употребете ја оваа намирница и маслото нема да ви загорува при пржење

Едноставен трик со кој ќе ги избркате мувите од вашиот двор и балкон

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

singlepost_text