ВИДЕО: Ова еднаш се гледа – вака готви Јелена Карлеуша

ВИДЕО: Ова еднаш се гледа – вака готви Јелена Карлеуша

Ова дефинитивно ретко се гледа. Јелена Карлеуша која важи за една од најсексипилните пејачки на Балканот, во една прилија во 1998/. Година, беше дел од кулинарско шоу и готвеше пилешко.

Погледнете како се снајде како домаќинка.

Повеќе на Готви.мк:

БЕСПЛАТНО: Домашни средства за чистење флеки и перење на облека

Оставете ги децата да си играат во трева – Има евтин рецепт кој ги вади флеките

Чини само 1 денар – Рецепт со кој ќе ги освежите боите на алиштата

Ви смрдат патиките? Еве кои лекови ги предлагаат читателите

Кулинарски трик – Употребете ја оваа намирница и маслото нема да ви загорува при пржење

Едноставен трик со кој ќе ги избркате мувите од вашиот двор и балкон

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

singlepost_text