ФОТО: Српската пејачка со вино во раката – фановите бесни на неа

ФОТО: Српската пејачка со вино во раката – фановите бесни на неа

Наташа Беквалац објави нова фотографија на социјалните мрежи на која позира со пижами, чаша виново раката, и цигара.Фановите удрија по неа поради нејзините пороци.

Повеќе на Готви.мк:

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

ВИДЕО: Драјв маркет – погледнете како ќе изгледа маркетот на иднината

ВИДЕО: Рецепт за леб кој не се меси

Тазе домашен леб

Полнет запечен леб

 

singlepost_text