ВИДЕО: Исече компир и го стави во леб – ваква мусака не сте јаделе

ВИДЕО: Исече компир и го стави во леб – ваква мусака не сте јаделе

Леб, компир и чедар. Се пече и добивате деликатес.Кратко и јасно :)Погледнете:

 

 

Cheesy Ham and Potato stuffed Bread! vc: @tipbuzzfood  Snapchat : foodyfetish

A video posted by @foodyfetish on

Повеќе на Готви.мк:

ВИДЕО: Пица која се прави во филџан за неколку минути

Вистински пица деликатес

Ултра брзи пица мафини

Вегетаријанска пица

Пица а ла Бица

Домашна пица

Домашна пица капричиоза

Посно и вкусно: Фурнарини за 1 минута

 

singlepost_text