ФОТО: Брза Кујна од друг агол – погледнете ја забавата зад камерите

ФОТО: Брза Кујна од друг агол – погледнете ја забавата зад камерите

Водителката на Брза Кујна, убавата Александра Пановска, покажа како се забавува екипата на Брза Кујна, мега популарното кулинарско шоу на Сител ТВ.

Повеќе на Готви.мк:

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

 

singlepost_text