ВИДЕО: Врапче се залепи за ограда од студ – она што следува ќе ве трогне

ВИДЕО: Врапче се залепи за ограда од студ – она што следува ќе ве трогне

Врапчето се заледи од студот за оградата, а овој човек му помогна. Гестот ќе ве трогне.

Повеќе на Готви.мк:

Тазе домашен леб

ВИДЕО. Рецепт за леб кој не се меси

Домашниот леб на мајче Вера

Полнет запечен леб

ВИДЕО рецепт: Чоколадна бисквит торта која не се пече

За секоја прослава – Тигар торта

singlepost_text