ВЕШТИ РАЦЕ: Сплетете уникатен шал за само 30 минути!

ВЕШТИ РАЦЕ: Сплетете уникатен шал за само 30 минути!

Еден од најубавите зимски акцесоари дефинитивно е голем волнен шал.

Можете да го купите секаде, во реномирани продавници или на пазар.

Но, што ако ви кажеме дека ваков шал можете да сплетите за помалку од 30 минути?!

Во деталното видео упатство кое следи ќе научите како за кратко време да сплетите преубав зимски шал.

Потребни ви се само вешти раце и дебела волна:

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Прочитај повеќе кулинарски совети и трикови ТУКА

Помоќен од вијагра и афродизијак: Две состојки за да бидете ѕвер во кревет

Посно: Палачинки без зејтин

Палачинки за 3 минути

Палачинки со мед и ореви

Американски палачинки по врвен, а едноставен рецепт

Палачинки на кои не можете да им одолеете

Џиновска блага палачинка

singlepost_text