ВИДЕО: Марија Шерифовиќ облече здолниште – еве како изгледа

ВИДЕО: Марија Шерифовиќ облече здолниште – еве како изгледа

Марија Шерифовиќ не се откажува од спортскиот стил, верна е на панталоните и широките блузи, но еднаш имате прилика да ја видите и во тоалета.Овој настап и донесе победа на Евросонг.

Повеќе на Готви.мк:

Ремек дело во кујната: Леб од банана

Тазе домашен леб

ВИДЕО. Рецепт за леб кој не се меси

Домашниот леб на мајче Вера

Полнет запечен леб

ВИДЕО рецепт: Чоколадна бисквит торта која не се пече

За секоја прослава – Тигар торта

singlepost_text