ВИДЕО: Ги тркалаше палачинките во тава – од сега ќе правите само вакви

ВИДЕО: Ги тркалаше палачинките во тава – од сега ќе правите само вакви

Сите уживаме во вкусот на палачинки, совршени се за појадок, ужина, вечера, а овој пат ви нудиме еден сосема поинакот рецепт.Погледнете како се прават ролнички со палачинки.

 

 

 

Повеќе на Готви.мк:

БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта

Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот

Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги за миг

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи

Флеки од мастило или тонер – Потребна ви е само 1 намирница и ќе ги извадите

БЕСПЛАТНО: Домашни средства за чистење флеки и перење на облека

Оставете ги децата да си играат во трева – Има евтин рецепт кој ги вади флеките

Чини само 1 денар – Рецепт со кој ќе ги освежите боите на алиштата

Ви смрдат патиките? Еве кои лекови ги предлагаат читателите

singlepost_text