ВИДЕО: Земете фолија – веќе никогаш нема да ви студи во зима

ВИДЕО: Земете фолија – веќе никогаш нема да ви студи во зима

Македонија моментално се наоѓа во жолта алертна фаза, а делови се и во портокалова фаза. Студот сече, а за да се заштитите ви нудиме супер трик. Се што треба да направите е да исечете парче кое одговара на
вашиот чевел, а тоа најдобро е да го направите со помош на влошка за чевли.

Ќе му кажете збогум на студот:

Повеќе на Готви.мк:

Флеки од мастило или тонер – Потребна ви е само 1 намирница и ќе ги извадите

БЕСПЛАТНО: Домашни средства за чистење флеки и перење на облека

Оставете ги децата да си играат во трева – Има евтин рецепт кој ги вади флеките

Чини само 1 денар – Рецепт со кој ќе ги освежите боите на алиштата

Ви смрдат патиките? Еве кои лекови ги предлагаат читателите

singlepost_text