ФОТО: Купила јајца од познат супермаркет – од едно излегло пиле

ФОТО: Купила јајца од познат супермаркет – од едно излегло пиле

Купила јајца во маркет, а од едно од нив излегло пиле.

52-годишната Агнета од Шведска во пакување од 10 јајца земала едно и го ставила во инкубатор,  од него излегло пиле.

– Читав на интернет дека на некои им успева па решив да се обидам, напишала Агнета.

Повеќе на Готви.мк:

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

 

singlepost_text