НЕШТО НОВО: Ако ви здодеа од компир и тестенини, ова е ДЕЛИКАТЕС за вас

НЕШТО НОВО: Ако ви здодеа од компир и тестенини, ова е ДЕЛИКАТЕС за вас

Ова е супер вкусен и здрав деликатес.Модар домат, морков, тиквица и тиква се се што ви треба.

Ставете ги на тесто со моцарела.

Ќе добиете нешто неверојатно.

 

 

VEGGIE FLOWER PIE 🌼 A pie with with savory veggie flowers, perfect for lunches 😃

A video posted by Chefclub UK (@chefclubuk) on

Повеќе на Готви.мк:

Кулинарски трик – Употребете ја оваа намирница и маслото нема да ви загорува при пржење

Едноставен трик со кој ќе ги избркате мувите од вашиот двор и балкон

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетален појадок што ќе ве држи сити

singlepost_text