ВИДЕО: Нека блесне божикната трпеза – да го прославиме христовото раѓање

ВИДЕО: Нека блесне божикната трпеза – да го прославиме христовото раѓање

Овие идеи за декорација на божиќната трпеза ќе го направат вашиот празник поубав. Нека е за многу години.

 

Повеќе на Готви.мк:

Чини само 1 денар – Рецепт со кој ќе ги освежите боите на алиштата

Ви смрдат патиките? Еве кои лекови ги предлагаат читателите

Кулинарски трик – Употребете ја оваа намирница и маслото нема да ви загорува при пржење

Едноставен трик со кој ќе ги избркате мувите од вашиот двор и балкон

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

10 „убијци“ на вишокот калории

singlepost_text