ВИДЕО: Мараја Кери фалшираше на новогодишниот настап во Њујорк

ВИДЕО: Мараја Кери фалшираше на новогодишниот настап во Њујорк

Илјадниците луѓе кои го прославуваа дочекот на Новата 2017 година на Тајмс Сквер во Њујорк, останаа подзинати слушајќи го настапот на Мараја Кери.

Пејачката се пожалила на неусогласеност на плејбекот со нејзиниот настап, а на крајот нервозно ја напуштила сцената.

Погледнете детали во видеото:

Прочитај повеќе Gotvi.mk вести:

Цеца ја почна Новата година со дует (ВИДЕО)

(ФОТО) Цеца за Вељко: Мојот најдобар и најубав син

ФОТО: Цеца на Инстаграм: Заљубена сум!

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

ВИДЕО: Анастасија ја објави Цеца облечена во венчаница

Ја прашаа Лепа Брена што е по националност – Еве што одговори

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Принцот Хари е на диета – Еве што не смее да јаде

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки