Марјана Станојковска во жешко издание ја запеа Северина (ВИДЕО)

Марјана Станојковска во жешко издание ја запеа Северина (ВИДЕО)

Во провокативно издание ја запеа „Ја само пјевам“ од Северина“ – Марјана Станојковска ја загреа атмосферата за дочекот на Новата 2017 година:

Param pam pam,param pam pam🎼🎤😘 #jasamopjevam #janemamrazlogdasezivciram 🎊🎉🍾#marjanastanojkovska Fala ti Zare 😘

A video posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on

Повеќе на Gotvi.mk:

ФОТО: Марјана Станојковска ќе ве остави без сон – Погледнете ја го ова секси издание

ФОТО: Марјана во жешко издание за крајот на летото на Инстаграм

САМО 18+ ФОТО: Орландо Блум и Џастин Бибер го покажаа половиот орган викендов

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија