ПРАЗНИЦИ СЕ БЛИЖАТ: Направете го домот како од бајка само со пластични лажици

ПРАЗНИЦИ СЕ БЛИЖАТ: Направете го домот како од бајка само со пластични лажици

Домот може да блесне со пластични лажици кои ќе ги употребиме за декорација. Се што ви треба за супер свеќници за празниците е прикажано во видеото.https://www.youtube.com/watch?v=adFUySx98ZE

Повеќе на Готви.мк:

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

ВИДЕО: Драјв маркет – погледнете како ќе изгледа маркетот на иднината

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Трилече – неверојатно вкусен домашен рецепт