ФОТО: Лила е најубавата македонска водителка – еве како се храни

ФОТО: Лила е најубавата македонска водителка – еве како се храни

Лила Филиповска е позната по тоа што јаде само здрава храна, напорно вежба и многу вложува во изгледот. Еве како се храни таа.

Повеќе на Готви.Мк:

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?